کانون فرهنگی-تربیتی فضیلت نجف آباد
نجف آباد خ دکتر شریعتی مقابل مدیریت آموزش و پرورش نجف آباد جنب اداره پست تلفن42611141-031
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ
کانون فضیلت

کانون فرهنگی تربیتی دخترانه فضیلت نجف آباد با ارائه برنامه های جذاب و تشکیل کارگاه ها و انجمن های مختلف ویژه دانش آموزان در تمامی رده های سنی فعالیت می کند.

نويسندگان

در روز ولادت باسعادت امام حسن عسگری(ع) کانون فرهنگی تربیتی فضیلت جشن باشکوهی با حضور دانش آموزان برگزیده مسابقات دهه فجر انقلاب برگزار شد که دوره ابتدایی حدود پنجاه نفر دانش آموز به  همراه مادرانشان و بیست نفر از دانش آموزان دوره راهنمایی برگزار شد در بدو ورود بچه ها به سالن اجتماعات بادکنک هایی که روی بادکنک ها نوشته شده بود دختر گلم ولادت امام حسن عسگری (ع) بر تو مبارک باد داده شد.

مجری برنامه ضمن عرض تبریک به مناسبت تولد امام حسن عسگری(ع) و خوشامدگویی به مدعوین گرامی برنامه را آغاز کردند سپس سرود جمهوری اسلامی پخش شد و پس از آن آیاتی از قرآن تلاوت گردید.

 سپس یک نمایش زیبا توسط مربیان کانون اجرا شد و مسابقه حضوری توسط بچه ها اجرا و به همه گروه ها هدیه داده شد و یک نمایش عروسکی توسط گروه انجمن نمایش کانون برگزار شد سپس از دانش آموزان پذیرایی و بعد از آن گروه پیرامید کانون اجرای زیبایی داشتند و در پایان به کلیه برگزیدگان جوایز زیبایی اهداء گردید.


 تاريخ : ۱۳٩٠/۱٢/۱۳ | ۱٢:۳۱ ‎ب.ظ | نویسنده : کانون فضیلت | نظرات ()