کانون فرهنگی-تربیتی فضیلت نجف آباد
نجف آباد خ دکتر شریعتی مقابل مدیریت آموزش و پرورش نجف آباد جنب اداره پست تلفن42611141-031
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ
کانون فضیلت

کانون فرهنگی تربیتی دخترانه فضیلت نجف آباد با ارائه برنامه های جذاب و تشکیل کارگاه ها و انجمن های مختلف ویژه دانش آموزان در تمامی رده های سنی فعالیت می کند.

نويسندگان

به مناسبت ایام سوگواری امام حسین (ع) این کانون اقدام به برگزاری برنامه سوگواری در دبیرستان دخترانه صفورا واقع در روستای حاجی آباد نمود.برنامه ها شامل زیارت نامه عاشورا و نوحه خوانی توسط مداح اهل بیت جناب آقای داوودی و پذیرایی (صبحانه)
موضوع مطلب :
          
۱۳٩٥/٧/٢٧ :: ٦:٥۱ ‎ب.ظ

 

السلام ای وادی کرببلا

السلام ای سرزمین پر بلا

السلام ای جلوه گاه ذوالمنن

السلام ای کشته های بی کفن

 

 

محرم آمد و ماه عزا شد

مه جانبازی خون خدا شد

جوانمردان عالم را بگویید

دوباره شور عاشوار به پا شد

 

 

ماه مُحَرّم یا محرم‌الحرام نخستین ماه تقویم اسلامی (هجری قمری) و به اعتقاد مسلمانان از جملهٔ ماه‌های حرام است. نام این ماه پیش از اسلام در دوران جاهلیت مؤتمر (در عربی: مُؤْتَمِر یا المُؤْتَمِر) بوده است و در زمان جاهلیت محرم (در عربی :المُحَرَّم) نامی بوده که به ماه رجب گفته می‌شد. محرم نخستین ماه از ماه‌های دوازده‌گانه قمری و یکی از ماه‌های حرام است که در دوران جاهلیت و نیز در اسلام، جنگ در آن تحریم شده بود.

شب و روز اول محرم به عنوان اول سال قمری دارای نماز و آداب خاصی است که در کتاب مفاتیح الجنان بیان شده است. محرم، ماه حزن و اندوه و عزاداری شیعیان در قتل حسین بن علی است

 

 

موضوع مطلب :
          
۱۳٩٥/٧/٢٤ :: ٩:٥۳ ‎ب.ظ

به مناسبت بازگشایی مدارس کانون فضیلت با همکاری گروه هنری نگاه در مدارس ابتدایی شهرستان نجف آباد اقدام به برپایی جنگ شاد نمود که با استقبال بی نظیر مدارس روبرو شد.

 موضوع مطلب :
          
۱۳٩٥/٧/٢٤ :: ٩:٢٢ ‎ب.ظ

 

 کانون فضیلت با همکاری گروه هنری نگاه ؛ به مناسبت بازگشایی مدارس و شروع امر مقدس تعلیم و تربیت اقدام به برگزاری جنگ شادی نمود. که با استقبال بی نظیر مدارس روبرو شد.

 

 
موضوع مطلب :
          
۱۳٩٥/٧/٢٤ :: ٥:٢٤ ‎ب.ظ

 

 

روز هیاهوی دانش آموزان شاد ... روز معلم های صبور و مهربان ... روز ناظم های دلسوز و مدیرهای دوست داشتنی ... روزی که باز فراش پرتلاش، می رود به جنگ هر چه غبار.
روزی که همه دیوارها، میزها و صندلی های مدرسه که از خواب تابستانی بیدار شده اند، به روی اهالی درس و دانش لبخند می زنند.
آغاز رژه منظم کیف ها سر صف های صبحگاهی که می روند به سمت باغ دانایی.
از امروز، قرار است همه ما جایی را بسازیم. می پرسید کجا را؟ همان خانه ای را که با آجر واژه ها ساخته می شود، همان جا که پنجره هایی از جنس برگ های سبز و زنده دارد، همان جا که وقتی آباد است که با کتاب خواندن و یاد گرفتن، تر و تازه شده باشد، خانه دل هایمان را می گویم.
پس همه شما امروز به مدرسه می روید که دل های نازنینتان را آبی بزنید، از روی شیشه هایش گرد و خاک نادانی را پاک کنید و این خانه ارزشمند را صفایی بدهید. به گل ها و سبزه ها دستی به نوازش بکشید و روز تولد مدرسه را جشن بگیرید.
کاش همیشه دانش آموز بمانیم! کاش هر سال، اول مهر که می شود، همین طور هیجان زده، منتظر صدای زنگ آغاز سال تحصیلی جدید، در پوست خودمان نگنجیم.
کاش قدر معلم های صمیمی را بیشتر بدانیم!موضوع مطلب :
          
۱۳٩٥/٧/۱٠ :: ۸:٤٦ ‎ب.ظ

هفته دفاع مقدس گرامی باد

 

 

 

عشق یعنی یک استخوان و یک پلاک

سالهای سال تنهای تنها زیر خاک . . .

هفته دفاع مقدس گرامی باد

 

 موضوع مطلب :
          
۱۳٩٥/٧/۱٠ :: ۸:۳٤ ‎ب.ظ

 

 موضوع مطلب :
          
۱۳٩٥/٧/۸ :: ٩:۱٧ ‎ب.ظ