کانون فرهنگی-تربیتی فضیلت نجف آباد
نجف آباد خ دکتر شریعتی مقابل مدیریت آموزش و پرورش نجف آباد جنب اداره پست تلفن42611141-031
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ
کانون فضیلت

کانون فرهنگی تربیتی دخترانه فضیلت نجف آباد با ارائه برنامه های جذاب و تشکیل کارگاه ها و انجمن های مختلف ویژه دانش آموزان در تمامی رده های سنی فعالیت می کند.

نويسندگان

یک شنبه 25 مرداد ساعت 9 الی 11 صبح در فرهنگسرای خارون(سالن شهروند)مصادف با روز میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر ، دانش آموزان دختر مقطع متوسطه اول و دوم شهرستان نجف آباد در همایش دختران آفتاب حضور یافتند .برنامه های همایش شامل:

سخنرانی جناب حجه الاسلام والمسلمین شهاب مرادی ،اجرای برنامه های شاد و متنوع توسط گروه های هنری سطح شهر و قرعه کشی برای سفرهای زیارتی و جوائز ارزنده.

در این همایش در حدود120 نفر از دانش آموزان دختر 15 الی22 سال شرکت کننده در کلاس های فرهنگی ـ هنری و انجمن های کانون فضیلت شرکت داشتند.موضوع مطلب :
          
۱۳٩٤/٥/٢٦ :: ٩:۱٠ ‎ب.ظ

ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها و روز دختر


حضرت فاطمه معصومه (ع) در اوّلین روز ماه ذى القعده سال 173 هـ ق،  25 سال بعد از تولد حضرت امام رضا (ع) در شهر مدینه منوّره چشم به جهان گشود.


از میان فرزندان بزرگوار حضرت امام موسى بن جعفر(ع)، دو فرزند ایشان یعنى حضرت امام على بن موسى الرضا (ع) و حضرت فاطمه کبری (ع) ملقّب به معصومه، از ویژگی های خاص برخوردار بوده اند تا  ادامه دهنده خطّ امامت بعد از پدر باشند.


آن حضرت به همراه امام رضا (ع) هر دو در دامان پاک یک مادر بزرگوار به نام حضرت نجمه خاتون (س) که از مهاجران مغرب بود، رشد و پرورش یافته اند. این در حالى است که پدر بزرگوارشان پیوسته در زندان هارون الرشید بسر مى بردند و سرانجام در همان زندان، هنگامى که حضرت معصومه (س) در سن ده سالگى بود، به شهادت رسیدند و از آن زمان به بعد حضرت معصومه (س) تحت مراقبت برادرش امام رضا (ع) قرار گرفت.[1]


حضرت معصومه (س)، معصوم به معنایی که در مورد پیامبران و امامان به کار می رود نبوده، امّا ایشان دارای طهارت روح و کمالات معنوی بالایی بودند، به گونه ای که به زائرانش وعده بهشت داده شده است

 

پذیرایی کانون از جوانه ها به مناسبت روز دختر

 موضوع مطلب :
          
۱۳٩٤/٥/٢٥ :: ۸:٠٧ ‎ب.ظ

اجرای مسابقه

اهدای جوائز به برندگان مسابقه های جدول و نقاشی ماه مبارک رمضان ویژه آمادگی تا سوم ابتدایی

اجرای جنگ شاد توسط گروه لبخند گل

اهدای جوائز به برندگان مسابقه جدول و رنگ آمیزی ماه مبارک رمضان و دانش آموزان با حجاب پایه های چهارم و ششم

شرکت کنندگان در جشنموضوع مطلب :
          
۱۳٩٤/٥/٢۱ :: ٦:٤٧ ‎ب.ظ

 

به مناسبت پایان یافتن کلاس های ترم اول تابستان  94 کانون فضیلت اقدام به برگزاری جشن اختتامیه با حضور گروه هنری لبخند گل نموده است.

 

در این جشن به دانش آموزانی که در مسابقات نقاشی و جدول ماه مبارک رمضان شرکت نموده و برنده شده اند و نیز کسانیکه با حجاب کامل در کلاس ها حاضر می شدند جوائزی اهدا خواهد شد.

همچنین در این جشن ازمدیریت  آموزش و پرورش نجف آباد و معاونین ایشان نیز برای حضور در این جشن دعوت بعمل آمده است.موضوع مطلب :
          
۱۳٩٤/٥/٧ :: ٩:٢٠ ‎ب.ظ