کانون فرهنگی-تربیتی فضیلت نجف آباد
نجف آباد خ دکتر شریعتی مقابل مدیریت آموزش و پرورش نجف آباد جنب اداره پست تلفن42611141-031
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ
کانون فضیلت

کانون فرهنگی تربیتی دخترانه فضیلت نجف آباد با ارائه برنامه های جذاب و تشکیل کارگاه ها و انجمن های مختلف ویژه دانش آموزان در تمامی رده های سنی فعالیت می کند.

نويسندگان

عکسهایی از تزیینات کانون فضیلت به مناسبت این هفتهموضوع مطلب :
          
۱۳٩٢/٦/۳٠ :: ۱٢:٢۱ ‎ب.ظ

جلسه آموزشی روش تدریس کتابهای جدید پرورشی با حضور مربیان پرورشی دوره راهنمایی خواهر و برادر در کانون فضیلت به مدت دو روز برگزار گردید.موضوع مطلب :
          
۱۳٩٢/٦/۳٠ :: ۱٢:۱۳ ‎ب.ظ

این برنامه با تلاوت سوره های کوتاه قرآن توسط نونهالان4 تا 7سال آغاز گردید.

با پایان یافتن کلاسهای هوش و خلاقیت و نقاشی و سفال و قصه گویی ترم دوم تابستان جشن اختتامیه در روز 5 شنبه مورخ 28/6/92 برگزار شد.

بچه ها با خواندن سرود و شعر های آموزش دیده در کلاس  همراه با حرکات زیبا همچنین اجرای نمایش داستانی کوتاه نتیجه  کار کلاس خود را به مادران نشان دادند.

در پایان از حاضران پذیرایی به عمل آمد و همچنین نمایشگاهی از دستاوردهای خود را به معرض دید مادران گذاشتند.

 

 موضوع مطلب :
          
۱۳٩٢/٦/۳٠ :: ۱۱:٥٩ ‎ق.ظ

عکسهای تزیین کانونموضوع مطلب :
          
۱۳٩٢/٦/۳٠ :: ۱۱:٤۸ ‎ق.ظموضوع مطلب :
          
۱۳٩٢/٦/٢٦ :: ۱۱:۱۳ ‎ق.ظ

جلسه آموزشی پانا در تاریخ 12/6/92درکانون فضیلت برگزار گردید وتعداد 40نفر دانش آموز در این همایش شرکت داشتند .سرکار خانم نعمتی مسئول خبرگزاری پانا دانش آموزان را با چگونگی عضویت در این مجموعه آشنا نمودند ونکات لازم را آموزش دادند. این جلسه از ساعت 12-8 ادامه داشت و از آنان پذیرایی به عمل آمد.

 

 موضوع مطلب :
          
۱۳٩٢/٦/۱۳ :: ٩:٢۳ ‎ق.ظموضوع مطلب :
          
۱۳٩٢/٦/۱٠ :: ۱۱:٢٩ ‎ق.ظ

اولین همایش آشنایی با آسیب های اجتماعی در تاریخ 6/6/92 روز چهار شنبه در کانون فضیلت برگزار گردید که آقای مظاهری کارشناس نیروی انتظامی و آقای کیماسی معاونت اجتمایی و آقای عابدی حراست اداره و آقای آل داوود کارشناس مسئول امور تربیتی و آقای شفیعی مسئول کانونها در این جلسه حضور داشتند وآقای مظاهری پیرامون چگونگی برخورد با مسائل اجتماعی و خطراتی که دانش آموزان دختر را تهدید میکند مثل مزاحمت تلفنی و گرفتن عکس در مجالس و بلوتوث ودوستی های پیامکی و ... صحبت کردند. و در پایان به سوالات آنها پاسخ دادند.

 در این همایش 145 نفر از دانش آموزان 22 مدرسه دوره راهنمایی و دبیرستان شرکت نمودند و همچنین دانش آموزان عضو کانون حضور داشتند .و در پایان از دانش آموزان پزیرایی به عمل آمد.

دانش آموزان از طریق ارسال دعوت نامه به مدارس و از طریق ارسال پیامک اطلاع رسانی شدند.موضوع مطلب :
          
۱۳٩٢/٦/٦ :: ۱۱:٥٧ ‎ق.ظ