کانون فرهنگی-تربیتی فضیلت نجف آباد
نجف آباد خ دکتر شریعتی مقابل مدیریت آموزش و پرورش نجف آباد جنب اداره پست تلفن42611141-031
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ
کانون فضیلت

کانون فرهنگی تربیتی دخترانه فضیلت نجف آباد با ارائه برنامه های جذاب و تشکیل کارگاه ها و انجمن های مختلف ویژه دانش آموزان در تمامی رده های سنی فعالیت می کند.

نويسندگان
جشن اختتامیه شوراهای دانش آموزی مدارس دخترانه در تاریخ 25/2/92 روز چهار شنبه برگزار گردید که تعداد زیادی از مدارس دخترانه در این اختتامیه شرکت کردندو فعالیتهای شورای دانش آموزی خود را به نمایش گذاشتند وهمچنین نمایشگاهی از کارهای عملی دانش آموزان برگزار کردند.که آقایان شریفی و آل داوود و مدیران مدارس و مربیان پرورشی حضور  داشتندکه به مسئولین مدارس تقدیر نامه اهداء کردند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


موضوع مطلب :
          
۱۳٩٢/٢/٢۸ :: ۱٢:۱۱ ‎ب.ظموضوع مطلب :
          
۱۳٩٢/٢/٢٤ :: ۱٠:٢٥ ‎ق.ظ
شهادت امام علی نقی(هادی)تسلیت باد

تولد امام دهم شیعیان حضرت امام علی النقی (ع ) را نیمه ذیحجه سال 212 هجری قمری نوشته اند . پدر آن حضرت ، امام محمد تقی جوادالائمه (ع ) و مادرش سمانه از زنان درست کردار پاکدامنی بود که دست قدرت الهی او را برای تربیت مقام ولایت و امامت مأمور کرده بود ، و چه نیکو وظیفه مادری را به انجام رسانید و بدین مأموریت خدایی قیام کرد . نام آن حضرت - علی - کنیه آن امام همام " ابوالحسن " و لقبهای مشهور آن حضرت " هادی " و " نقی " بود . حضرت امام هادی (ع ) پس از پدر بزرگوارش در سن 8 سالگی به مقام امامت رسید و دوران امامتش 33 سال بود

شهادت امام هادی (ع )
امام دهم ، حضرت هادی (ع ) در سال 254هجری به وسیله زهر به شهادت رسید . در سامرا در خانه ای که تنها فقط فرزندش امام حسن عسکری بر بالین او بود . معتمد عباسی امام دهم را مسموم کرد . از این سال امام حسن عسکری پیشوای حق شد و بار تعهد امامت را بر دوش گرفت . و در همان خانه ای که در آن بیست سال زندانی و تحت نظر بود ، سرانجام به خاک سپرده شد

زن و فرزندان امام هادی (ع )
حضرت هادی (ع ) یک زن به نام سوسن یا سلیل و پنج فرزند داشته است . 1 -ابومحمد حسن علیه السلام ( امام عسکری (ع ) یازدهمین اختر تابناک ولایت و امامت است ) . 2 - حسین . 3 - سید محمد که یک سال قبل از پدر بزرگوارش فوت کرد ،جوانی بود آراسته و پرهیزگار که بسیاری گمان می کردند مقام ولایت به وی منتقل خواهد شد . قبر مطهرش که مزار شیعیان است در نزدیکی سامرا می باشد . 4 جعفر . 5 - عایشهموضوع مطلب :
          
۱۳٩٢/٢/٢٤ :: ۱٠:٠٩ ‎ق.ظ

به مناسبت هفته معلم برای همکاران فرهنگی آموزش وبلاگ با تخفیف ویژه در نظر گرفته شد و به علت استقبال زیاد همکاران در 6 گروه 12 نفره برگزار گردید

کلاسها روزهای زوج و فرد برگزار میگردد.موضوع مطلب :
          
۱۳٩٢/٢/٢۳ :: ۱٢:٠٤ ‎ب.ظ

1- خانم اعظم محمدی

2- خانم جمیله شفاعت دوست

3- خانم صدیقه سلیمانژادموضوع مطلب :
          
۱۳٩٢/٢/٢۳ :: ۱٢:٠٢ ‎ب.ظ

مسابقه پیامک نویسی:

زهرا موسوی                          مجتهده امین

مائده قربانی           اول            فرزانگان

عاطفه غیور           اول             سالدورگر

عارفه جعفری          اول             سالدورگر

شکیبا شریفی          سوم             شهید پزشکی

فاطمه حبیب الهی        دوم         امام حسین (ع)

مسابقه پوستر سازی:

فاطمه منصوری                فنی حرفه ایی ملک

فرزانه محمدی                     مجتهده امینموضوع مطلب :
          
۱۳٩٢/٢/٢۳ :: ۱۱:٥۸ ‎ق.ظ

جشن اختتامیه شوراهای دانش آموزی در تاریخ 22/2/92 روز یکشنبه برگزار گردید که تعداد زیادی از مدارس پسرانه در این اختتامیه شرکت کردندو فعالیتهای شورای دانش آموزی خود را به نمایش گذاشتند وهمچنین نمایشگاهی از کارهای عملی دانش آموزان برگزار کردند.که آقایان شریفی و آل داوود و مدیران مدارس و مربیان پرورشی حضور داشتندکه به مسئولین مدارس تقدیر نامه اهداء کردند.موضوع مطلب :
          
۱۳٩٢/٢/٢٢ :: ۱۱:٥٩ ‎ق.ظ

در روز ولادت با سعادت حضرت زهرا(س) سالن کانون تزیین شد و جملات زیبا به همین مناسبت نصب گردید. آهنگ مداحی ولادت پخش شد و از کلاسها با شیرینی پذیرایی شدو همچنین به مناسبت این روز به مربیان هدایایی داده شد.

از کلاسهای مهارت آموزی هوش و خلاقیت و نقاشی کودکان در این روز مبارک با آبنبات چوبی و از مادران آنها با شیرینی پذیرایی شدموضوع مطلب :
          
۱۳٩٢/٢/۱٢ :: ٩:۱٧ ‎ق.ظ

برای دریافت فایل پاسخنامه مسابقه نهج البلاغه همکاران اینجا را کلیک کنیدموضوع مطلب :
          
۱۳٩٢/٢/۱٢ :: ۸:٥٠ ‎ق.ظ

برای دریافت فایل سوالات مسابقه     اینجا      کلیک کنید.موضوع مطلب :
          
۱۳٩٢/٢/۱٠ :: ۱٢:٠۸ ‎ب.ظ

جشن اختتامیه جنگ جوانه ها در تاریخ 10/2/92 با حضور 150 نفر از دانش آموزان  اول تا ششم ابتدایی از 11 مدرسه برگزار شدکه برنامه ها شامل خوش آمد گویی ، اجرای قصه به صورت سایه ایی ، اجرای تئاتر شاد ، برگزاری مسابقات متنوع و شاد و جذاب ، اهداء جوایز ، پذیرایی

مدرسه هایی که در این جشن شرکت نمودند شامل:

مدرسه شهید اسدی، پورمحمدی ، ایمان ، ایراندوست ، امیدهای انقلاب ، امیرنادر ، شاهد مرضیه ، آزادی ، شکوفه های انقلابموضوع مطلب :
          
۱۳٩٢/٢/۱٠ :: ۱٠:۳٩ ‎ق.ظموضوع مطلب :
          
۱۳٩٢/٢/۱٠ :: ۱٠:٠٠ ‎ق.ظموضوع مطلب :
          
۱۳٩٢/٢/۱٠ :: ٩:٢٩ ‎ق.ظموضوع مطلب :
          
۱۳٩٢/٢/٧ :: ۸:۱٤ ‎ق.ظ

جشن اختتامیه انجمنهای کانون و مجامع بحث و گفتگوی جوان در روز سه شنبه 3/2/92 از ساعت 4 الی  5:30 برگزار گردید و تعداد زیادی از دانش آموزان دوره متوسطه در این جشن شرکت کردند.برنامه ها شامل تلاوت قرآن ، اجرای گروه سرود راهنمایی امام حسین، اجرای نمایش توسط مربیان کانون و برگزاری مسابقات متنوع و اهداء جوایز و پذیرایی و ......موضوع مطلب :
          
۱۳٩٢/٢/٤ :: ۱٠:٤٢ ‎ق.ظ